Image Not Found

درباره ما

چرا فیتیتو متولد شد؟

ما تیمی از متخصصان خلاق و متعهد هستیم که در تلاش برای ارائه راه حل‌های نوآورانه و منحصر به فرد در حوزه فیتنس و سلامت هستیم. هدف ما ایجاد محصولات و خدماتی هست که نیازهای مشتریان را به بهترین نحو برطرف کرده و باعث ارتقای سلامت جسم و روان آنها و بهبود کسب و کار و سبک زندگی آنها شود.

 ما با بررسی مقالات و آمارهای رسمی از وضعیت سلامت فردی ایرانیان، متوجه شدیم که با مدرن شدن و صنعتی شدن زندگی، مشکلاتی در سلامت مردم خوب ایران از جمله شکل‌گیری رفتارهای ناسالم و عادت‌های پرخطر ایجاد شده و در نتیجه طبق آمار رسمی، بیش از 70 درصد مردم دارای اضافه وزن و ناهنجاری‌های اسکلتی و بیماری‌های مزمن شدند. مربیان ورزشی و متخصصان حوزه سلامت نقش کلیدی برای بهبود این وضعیت ایفا می‌کنند. از طرفی با پیشرفت تکنولوژی هوش مصنوعی، رفته رفته نیاز به وجود متخصصان کمرنگ شده و تهدیدی جدی برای زمینه شغلی آنها به محسوب می‌شود. اما...

داستان فیتیتو

شرکت تاوا مشاوران بهین تن از پاییز 1400 با شماره ثبت 9271 با شناسه ملی 14010448527و با برند اختصاصی فیتیتو آغاز به کار کرد. تیم فیتیتو روزانه در حال به روز کردن دانش و منابع اطلاعاتی جدید هست تا بتواند به بهترین شکل ممکن در قالب یک پلتفرم هوشمند، دستیار متخصصین و مربیان باشد. با کمک فیتیتو، متخصص و مربی می‌تواند در تمام طول هفته، ماه و سال در کنار شخص باشد و در رسیدن به اهداف ایده‌آل شخص، به او  کمک کنند. همینطور متخصص و مربی، تجربه لذت بخشی را در کنار شخص می‌توانند تجربه کنند و همیشه از فناوری هوشمند رایانه‌ای به عنوان یک دستیار استفاده کنند. فیتیتو با ایجاد خدمات هوشمند به متخصصین و مربیان کمک می‌کند تا با نظارت دقیق و تجزیه و تحلیل علمی و همراهی انسانی، ارتباط موثری با شخص داشته باشند و همینطور به اشخاص کمک می‌کند تا سبک زندگی سالمی رو دنبال کنند تا به فرم ایده‌آل خودشان برسند.

 

ماموریت فیتیتو

فیتیتو به عنوان یک دستیار هوشمند با بهره‌گیری از جدیدترین متد علوم ورزشی و پزشکی و فناوری‌های رایانه‌ای، به همه متخصصان و مربیان کمک می‌کند با بیشترین سرعت و بالاترین دقت و تجزیه و تحلیل علمی به مراجعین خودشان خدمات دهند. همینطور به سلامت جویان و افراد در سنین مختلف کمک می‌کند تا به بهترین نسخه از خودشان تبدیل شوند و در زندگی با ساختن یک جسم و روان سالم به بالاترین پتانسیل فردی خودشان برسند.

چشم‌انداز فیتیتو

تبدیل شدن به کامل‌ترین دستیار هوشمند سلامت دورنمای ما است تا در کنار شما برای خلق لحظه‌ها و تجربه‌های لذت بخش و سالم باشیم. کمک به افراد برای ایجاد سبک زندگی سالم و پیشرفت فردی رویای ماست.

 

 

ارزش‌های فیتیتو

شفاف‌سازی

تمامی اطلاعات و داده‌های مربوط به پیشرفت سلامت بدن رو در اختیار متخصصان و مربیان قرار می‌دهیم تا با کمک آن بتوانند بهترین خدمات را به افراد ارائه دهند و افراد هم حداکثر استفاده ممکن را از این خدمات ببرند.

 

پاسخ گویی

ما پاسخ‌گوی کارهایی که در فیتیتو در حال انجام است هستیم و وعده‌هایی که به مشتریان می‌دهیم را عملی می‌کنیم و این فرهنگ را در داخل سازمان و بیرون از آن هم اجرا می‌کنیم. اگر هم مشکلی در روند خدمات به وجود آید، همه توان و تلاشمان را برای رفع آن مشکل می‌کنیم.

نوآوری

هر روز برای ما مانند روز اول است. همیشه در تلاش هستیم تا متناسب با نیازها و خواسته‌های شما و ایجاد رفاه نسبی با محوریت فناوری روز دنیا، خدمات نوینی ارائه دهیم.

چابکی

در تمامی فرآیندهای خدمات آنلاین ما چابکی یک اصل هست و برای خدمات هر چه سریع‌تر با تمام قوا کار می‌کنیم.

همراهی

همیشه همراه مشتری هستیم تا در رفع نیازها و مشکلات مربوط به سلامت درکنارش باشیم و در ایجاد لحظه‌های لذت بخش سالم به آنها کمک کنیم.