فیتیتو
فیتیتو فیتی تو

چرا فیتیتو متولد شد؟

بچه‌های تیم فیتیتو، گروهی از متخصصین علوم ورزشی و پزشکی هستن که برای یه هدف بزرگ دور هم جمع شدن. این تیم با بررسی مقالات و آمارهای رسمی از وضعیت سلامت فردی ایرانیان، متوجه شدن که با مدرن شدن و صنعتی شدن زندگی، مشکلاتی در سلامت مردم خوبمون از جمله شکل گیری رفتارهای ناسالم و عادت‌های پرخطر ایجاد شده. در نتیجه طبق آمار رسمی، بیش از 70 درصد مردم دارای اضافه وزن و ناهنجاری‌های اسکلتی شدن.  

برای همین، تیم فیتیتو به مدت 18 ماه با بررسی بیش از 10 مجله معتبر علمی و 10000 مقاله پزشکی و علوم ورزشی در زمینه سلامت جسمی و روانی، با ارائه برنامه تناسب اندام کل نگرانه و سبک زندگی سالم، بسته های ویژه سلامت طراحی کردن به طوری که هر شخص با کمک این بسته ها و مشاوره پشتیبان هاشون سبک زندگی سالمی رو دنبال کنه تا بتونه به بهترین نسخه از خودش تبدیل بشه و در زندگی شخصی و اجتماعی به حداکثر پتانسیل رشد فردی برسه.

تیم فیتیتو با کمک متخصصین نخبه علوم ورزشی در گرایش‌های فیزولوژی ورزشی، آسیب شناسی ورزش، بیومکانیک ورزشی و رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی به صورت روزانه در حال به روز کردن منابع اطلاعاتی و دانش جدید هست تا بتونه به بهترین شکل ممکن، مشاور و پشتیبان قوی برای مردم خوب کشورمون باشه.

تیم فیتیتو

سودبخش

محمدرضا سودبخش

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت

 محمدرضا شخصیه که از نزدیک تجربه زندگی ناسالم افراد زیادی رو دنبال کرده و با بیش از 10 سال سابقه مربیگری و مشاوره براساس مطالعات علمی، به این افراد کمک کرده که سبک زندگیشون رو تغییر بدن. در طول این سالها بزرگترین دغدغه‌اش این بود که بتونه به افراد بیشتری کمک کنه. محمدرضا در تمام این سال‌ها با اتکا به کسب تجربه و دانش روزانه و تلاش شبانه روزی بالاخره تونست تیم فیتیتو رو با کمک متخصصین در رشته‌های مختلف و مرتبط با سلامت تشکیل بده. خودش کارشناسی ارشد بیومکانیک ورزشی رو توی دانشگاه سراسری شهید باهنر خونده و رتبه 7 آزمون دکتری بیومکانیک ورزشی رو کسب کرده. ایشون یه مربی و مشاور دلسوزه که شادی خودش رو گرو شادی و سلامتی مردم می‌دونه.

حامد باباگل تبارسماکوش

بنیانگذار و نایب رئیس شرکت

حامد، یک انسان نیک اندیش و خیرخواه هست که در تمام دوران کاری و تحصیلی، دغدغه تاثیرگذاری مثبت توی جامعه و بهبود سلامت رو داشته. بنابراین تو رشته علوم ورزشی در گرایش آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی تحصیل کرد و دارای مدرک دکتری از دانشگاه سراسری گیلان هست و جز استعدادهای درخشان توی این گرایش محسوب میشه. همچنین عضو هیئت علمی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه مازندران هم هست. حالا دکتر حامد با کوله باری از تجربه و تخصص، قصد داره تا تیم فیتیتو رو به هدف بزرگش، یعنی گسترش و توسعه سلامتی و آمادگی جسمی و روانی توی خانواده‌های ایرانی برسونه.

حامد
معین قدیری

معین قدیری

مدیر انفورماتیک شرکت

معین، مهندسی نرم افزار خونده و طراح خلاق شرکته. اون علاقه شدیدی به ورزش های هوازی، مخصوصا طبیعتگردی و کوهنوردی داره. همین امر باعث شده که به تیم فیتیتو بپیونده و باعث کمک به سلامت افراد در جامعه بشه. اون با سلیقه و پشتکار فوق العادش، با زیبایی و سرعت هر چه بیشتر به نحوه ارائه خدمت به مشتریان عزیز کمک می‌کنه. معین با نگاه مهندسی، با ایده‌های نوین به موتور شرکت نیروی عظیمی میده و با وجودش کارها با کیفیت بالایی انجام میشه. معین همیشه میگه “تو زندگیم بیشتر وقت‌ها یک کوله پشتی همراهم بوده. یا یک کوله که توش لپ تاپ بوده یا یه کوله که وسایل طبیعتگردیم بوده. برای همین میگم با انگشتام میلیون ها کیلومتر اسکرول کردم و با پاهام هزاران کیلومتر پیمایش. اما هنوز این مسیر ادامه داره…”

تیم فیتیتو از پاییز سال 1400 زیر نظر شرکت تاوا مشاوران بهین تن به شماره ثبت 9271 شروع به کار کرد و بهتون قول میده که از صفر تا صد مسیر فیتنس و ساختن سبک زندگی سالم در کنار شما باشه.