فیتیتو
فیتیتو

پکیج های فیتیتو

پکیج های فیتیتو شامل چه محتوایی هستند؟

راهنمای سبک زندگی سالم

راهنمای سبک زندگی سالم

پژوهش های علمی نشان داده است که رژیم غذایی به تنهایی نمی تواند برای تناسب اندام کافی باشد و ایجاد یک سبک زندگی سالم مبتنی بر رفتارهای سالم و روتین شده درصد موفقیت بسیار بالاتری دارد. بر این اساس، متخصصین فیتیتو، با طراحی فایل راهنمای سبک زندگی سالم، به افراد کمک می کنند تا بتوانند روتین هایی ساده و سالم برای بهتر شدن و تناسب اندام خلق کنند.

مدیتیشن قبل از خواب

مدیتیشن قبل خواب

بعد از یک روز کاری سخت، جسم و ذهن ما نیاز به آرام شدن دارند و برای یک روز کاری دیگر باید آماده شوند. عدم توجه به وضعیت ذهنی و جسمی باعث تشدید حملات استرسی در زمان های مختلف روزانه می شود که این خود زمینه ساز بیماری هایی مثل چاقی، مشکلات قلبی و عروقی، ناراحتی های گوارشی و کبدی و بی خوابی و انواع سردرد شود. برای همین منظور متخصصین فیتیتو با مطالعه و بررسی مقالات علمی معتبر، اقدام به طراحی و گردآوری تمرین های آرام سازی ذهنی یا مدیتیشن کرده اند تا با آن، شخص بتواند نیروی از دست رفته خود را بازیابد و به تعادل جسمی و ذهنی و حتی بهبود قوای بدن برسد.

برنامه تمرینی

برنامه تمرینی

برنامه های تمرینی فیتیتو زیر نظر متخصصین علوم ورزشی بر پایه ویژگی های فردی و امکانات و توانایی های شخص طراحی می شود.
در این برنامه ها، شخص امکان ویرایش جلسه های تمرینی جهت درج شدت و حجم تمرین را خواهد داشت و برای همین، با خودارزیابی و حمایت مربیان فیتیتو می تواند وضعیت پیشرفت خود را پایش و مشاهده کند.

یوگای صبحگاهی

یوگای صبحگاهی

استرس حاد یکی از علل اصلی سرطان، آلزایمر، بیماری های قلبی، گوارشی و حملات قلبی و مغزی است. متخصصین فیتیتو، با مطالعه 400 مقاله در طی 12 ماه در رابطه با مدیریت استرس و مدیریت وزن، متوجه شدند که یکی از نیازهای ضروری شخص، افزایش تمرکز و خودکنترلی، ایجاد احساس نشاط و سرخوشی در صبح است. برای همین با طراحی تمرین های یوگا در سطوح سختی متفاوت متناسب با توانایی شخص، سعی کردند این نیاز اساسی را برطرف کنند.

رژیم غذایی

رژیم غذایی

رژیم های غذایی فیتیتو با آنالیز و ارزیابی دقیق شخص و متناسب با وضعیت معیشتی و دسترسی فرد به غذاها توسط متخصصین طراحی می شود.